गंगनम स्टाइलको रेकर्ड Nov25

Tags

Related Posts

Share This

गंगनम स्टाइलको रेकर्ड

कोरियाली र्‍यापर PSY को गंगनम स्टाइल म्युजिक भिडियोले शनिबार नयाँ रेकर्ड राखेको छ। जस्टिन बिबरको ‘बेबी’लाई उछिन्दै गंगनम स्टाइल युट्युबमा अहिलेसम्मकै सबैभन्दा बढी हेरिएको भिडियो बनेको छ। जुलाईदेखि भाइरल बन्दै फैलिएर विश्वभर हंगामा मच्चाएको यो भिडियोलाई ८० करोडभन्दा बढी पटक हेरिएको छ।

बिबरको बेबीको नाममा भने अझै एउटा रेकर्ड बाँकी नै छ। उनको यो भिडियो युट्युबमा सबैभन्दा मन नपराइएको भिडियो हो। यो भिडियो ३१ लाख ९२ हजारले मन पराएका छैनन्। गंगनम स्टाइलले भने ३ लाखमात्रै डिस्लाइक पाएको छ।

गंगनम स्टाइलको लोकप्रियतासँगै यसका विभिन्न प्यारोडीहरु पनि युट्युबमा भेटिएका छन्।

सुरु गरौँ नेपाली प्यारोडीबाट। राजेश दाइ र करिश्माको गंगनम स्टाइल हेरौँ-

अब ओबामा स्टाइल

ओबामा हेरिसकेपछि उनका प्रतिस्पर्धी रोम्नी स्टाइल पनि हेर्नुपरिहाल्यो

दक्षिण कोरियाको गीत यत्रो हिट भइसकेपछि उत्तर कोरियाको नहेर्ने त ? किम जोङ स्टाइल

छिमेकी देश नि छिरौँ एक पटक। रजनी स्टाइल

468 ad